Skuteczne odchudzanie

Marzec 5, 20170
fitnex_logo_512px.jpg

Skuteczne odchudzanie składa się z dwóch elementów: diety i treningu. Nie tylko odchudzanie, ale przede wszystkim samo wprowadzenie w życie zmian pozwolą Tobie poczuć się lepiej. Dieta cud nie istnieje. Najczęstszym rezultatem radykalnego odchudzania jest tzw. „efekt jojo”. Powolne i systematyczne spalanie tkanki tłuszczowej w dłuższym czasie pozwolą tego uniknąć, a regularny trening utrwala osiągnięte efekty. Wybór odpowiedniej diety, wsparty ćwiczeniami dopasowanymi do naszej kondycji, a także wieku i trybu życia są podstawą sukcesu. Wychodzimy Wam naprzeciw – przede wszystkim tym, dla których ruch, aktywność i sport to pojęcie znane i lubiane. Odpowiednia dieta zredukuje poziom tkanki tłuszczowej, a trening sprawi, że Twoje ciało ujędrni się i będzie wyglądać młodo. Połączyliśmy siły z siecią Fitnex Sport Club, by ułatwić Wam osiągnięcie celu. Fitnex to nowoczesny klub sportowy, oferujący Wam aktywność na kilku płaszczyznach:

  • Siłownia – strefa cardio, maszyn siłowych, wolnych ciężarów a także strefa funkcjonalna,
  • Fitness – strefa do zajęć grupowych pod okiem wykwalifikowanych instruktorów – płaski brzuch, TBC, classic aerobic, interval, functional step, trening obwodowy, kettle, fit ball oraz zdrowy kręgosłup – to lista zorganizowanych ćwiczeń, która z miesiąca na miesiąc nadal się powiększa.

Jeśli nie masz wiedzy i podstaw, by korzystać z dobrze wyposażonej siłowni lub nie wiesz jakie zajęcia fitness są właśnie dla Ciebie, zapytaj o radę. Oferujemy Tobie wsparcie trenerów personalnych i osób działających w świecie sportu. Z tą myślą stworzyliśmy specjalny pakiet sportowy – zbilansowana dieta, opieka dietetyka, plany żywieniowe, a także treningi z trenerem personalnym.

Skorzystaj z niezawodnego połączenia diety i aktywności fizycznej, a rezultaty osiągniesz szybciej niż Ci się wydaje!

Jeśli jednak wiesz, że sport nie jest dla Ciebie – ułożymy szczegółową dietę, niezależnie od tego, co jest Twoim celem – zrzucenie zbędnych kilogramów, przybranie na masie, poprawienie wyników lekarskich, czy po prostu zmiana nawyków żywieniowych. Pamiętaj – wszystko jesteś w stanie osiągnąć, wystarczy Twoja mobilizacja i chęć.

„Możesz mieć wszystko czego zapragniesz, jeżeli pozbędziesz się przekonania, że nie możesz tego mieć.” – Robert Anthony

 


Zostaw wiadomość

Twój e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *


perfectline poradniaDługa 12
89-600 Chojnice