O nas


Poradnia dietetyczna Perfect Line

powstała z zamiłowania do zdrowego odżywiania, dbania o siebie i o swoją aktywność fizyczną. Całe nasze życie to pasmo wielu wyborów, często rezygnacji, ale też satysfakcji z tego, co udało nam się osiągnąć. I tak właśnie My przed wielu laty wybraliśmy swoją drogę. Połączyły Nas podobne zainteresowania i zamiłowania, wspólne tematy i zajawka do sportu.

Pani A – nasza dietetyczka

Zajmuje się układaniem jadłospisów i planów żywieniowych, bilansowaniem diet i pomaganiem pacjentom.

Największym zadowoleniem i satysfakcją dla Niej jest uśmiech na twarzy jej podopiecznych. Zdrowe odżywianie się, szukanie nowych Bio produktów i przygotowywanie kolejnych amatorskich przepisów to coś, bez czego nie wyobraża sobie swojego dnia. Dodatkowo uczęszcza na siłownie, zorganizowane zajęcia fitness i dba o swoją aktywność. Swoje zainteresowania i wiedzę rozwija na wielu szkoleniach, kursach i studiach.


Pan K – nasz trener personalny

Zajmuje się układaniem planów treningowych, pomaganiem tym, którzy za dużo o ćwiczeniach nie wiedzą.

Miłośnik sportu i aktywności fizycznej. Swój dzień zaczyna od zajęć na świeżym powietrzu, a kończy pływając w basenie. Wyciska ciężary i dba o swoje ciało. Poza zamiłowaniem do sportu, jest fanem zdrowego żywienia i przestrzegania dziennej kaloryczności. Osobiście prowadzi treningi Pani A i w kuchni radzi sobie całkiem dobrze.To właśnie My – Perfect Line Team !


perfectline poradniaDługa 12
89-600 Chojnice